Memur, Eleman, Personel İş İlanları - İş Başvuruları 2013 Eleman İlanları


Buradasınız: Ana sayfa - Yurt Dışı İlanlar - Yurtdışında çalışmak: Dünyanın en cazip 20 mesleği

Yurtdışında çalışmak: Dünyanın en cazip 20 mesleği

Yurtdışında çalışmak: Dünyanın en cazip 20 mesleği

Gelişmiş ülkelerde bazı mesleklere büyük talep var. Peki en çok aranan göçmenler kimler? Hangi ülkede kime ihtiyaç duyuluyor? Aşağıdaki interaktif rehberimizi deneyin, görün.

Belli bir meslek dalında çalışanlara, hangi ülkelerde ihtiyaç duyulduğunu görmek için o meslek dalını seçin. Sonuçları arkadaşlarınızla paylaşın.

Dünyanın her yanında bazı mesleklere büyük talep var. Peki ‘en çok aranan’ göçmenler kimler? Hangi ülkede neye ihtiyaç duyuluyor? Aşağıdaki interaktif rehberimizi deneyin, görün. Belli bir meslek dalında çalışanlara hangi ülkelerde ihtiyaç duyulduğunu görmek için o meslek dalını seçin. Sonuçları arkadaşlarınızla paylaşın.

İşte o meslekler: http://www.bbc.co.uk/turkce/multimedya/2013/04/130403_wanted_migrants_clickable.shtml

 

Kaynak: BBC

Bir önceki yazımız olan Ankara Güvenlik Görevlisi Alınacak başlıklı makalemizde Ankara İş İlanları, çankaya özel güvenlik görevlisi alımı ve Güvenlikçi iş ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: yurtdisinda en cok aranan meslekler, dünyanın en cazip 20 mesleği, yurtdışında meslekler, yurtdışında aranan meslekler, dünyada en çok ihtiyaç duyulan meslekler bbc, yurt dışında hangi meslek personele ihtiyac, dünyada göçmen alınırken en çok aranan meslekler, yurtdisinda cazip 20 meslegi, bbc en iyi meslekler, yutt dışında çalışmak dünyanın 20 mesleği

Etiketler:, ,


Yorum Yapınız.