Memur, Eleman, Personel İş İlanları - İş Başvuruları 2013 Eleman İlanları


Buradasınız: Ana sayfa - İş ilanları - Trendyol Personel Eleman İşçi Alımı İş Başvurusu İş İlanları 2013

Trendyol Personel Eleman İşçi Alımı İş Başvurusu İş İlanları 2013

Trendyol Personel Eleman İşçi Alımı İş Başvurusu İş İlanları 2013

oda sektöründe en iyi marka ve tasarımcısların ürünlerini müşterilerine sunan ismiyle kurulan Trendyol faliyetlerini Ayazağada’ki 5 bin metrekare merkez ofisi ve Tuzla’da bulunan 12 bin metrekarelik operasyon merkezinde bulunan 650 kişilik personeli ile sürdürmektedir. Personel eleman ve işçi alımlarını kariyer.net üzerinden sürdüren Trendyol.com, bugün itibariyle başta muhasebe elemanı, depo takım lideri, prova mankeni, sistem destek uzmanı gibi 35 farklı pozisyonda personel eleman alımı yapmaktadır. Söz konusu personel ilanları dışında isteyen adaylar genel başvuru linki ve engelli personel alım ilanı üzerinden yapabilirler.

Bir önceki yazımız olan Eminevim İş Başvurusu 2013 başlıklı makalemizde Eminevim iş başvurusu, Mimar iş ilanları ve Satış Uzmanı İş İlanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: trendyol iş ilanları, trendyol iş başvurusu, trendyol mankenlik başvurusu, trendyol mankenleri, trendyol modellik başvurusu, trendyol manken başvurusu, tuzla trendyol fabrikası, trendyol tuzla depo, trendyol fabrikası nerede, trendyol eleman ilanları

Etiketler:, , , , , , , ,


Yorum Yapınız.