Memur, Eleman, Personel İş İlanları - İş Başvuruları 2013 Eleman İlanları


Buradasınız: Ana sayfa - İş ilanları - TEMSA Global Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

TEMSA Global Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

TEMSA Global Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu

Özel sektör personel alımları devam ediyor.

Bir Sabancı Holding Grup Şireketi olan TEMSA Global 1968 yılında kurulmuş ve 1984 yılından itibaren de Japon Mitsubishi Motors Corporation ile teknik lisans ve distribütörlük anlaşması imzalamıştır.

Personel eleman alımlarını kariyer.net üzerinden sürdüren TEMSA, yazılım uzmanı, elektrik ve elektronik mühendisi, iş makinaları satış yöneticisi gibi sekiz farklı pozisyonda personel işçi alımları yapmaktadır.

Söz konusu iş ilanlarına kariyer.net üzerinden ulaşabilir ve oluşturacağınız özgeçmişiniz ile iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan SINAVSIZ MEMUR ALAN 6 DEVLET KURUMU başlıklı makalemizde Hangi Kurumlar Sınavsız Memur Alıyor ve Sınavsız Memur Alan Kurumlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: temsa adana iş başvurusu, adana temsa iş başvurusu, temsa adana i bavurusu, temsa global iş ilanları, temsa işçi maaşları, temsa iş ilanları, adana temsa iş ilanları, temsa işçi alımı, temsa iş başvurusu, temsa global adana iş başvurusu


TEMSA Global Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanları ve İş Başvurusu için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 remzi özdemır  yorumladı. 15:48 - 23 / 05 / 2013:

    [email protected] ıszızım kaynak elemanıyım gaz altı ve elektırık kaynahı kullana bılıyorum orta okul mezunuyum askrlıhımı yaptım ve ıs arıyorum lutfen yardım cı olun


Yorum Yapınız.

    -