Memur, Eleman, Personel İş İlanları - İş Başvuruları 2013 Eleman İlanları


Buradasınız: Ana sayfa - İş ilanları - Sermayesiz Nasıl İş Kurulur?

Sermayesiz Nasıl İş Kurulur?

Sermayesiz Nasıl İş Kurulur?

İşsizliğin her geçen gün giderek arttığı ülkemizde kendi işinin patronu olabilmek, kazanç sağlayıp başkalarına iş imkânı sunabilmek belki de herkesin hayalidir. Girişimci olabilmek için belli bir sermayeye ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun için girişimcileri destekleyen pek çok kurum ve kuruluş bulunmaktadır. Önce mutlaka iyi bir fikir geliştirerek girişimci desteği veren yerlerin kapısını çalın.  Eğer bir sonuca ulaşamazsanız pes etmemeniz gerekir. Kendi işimi kurmak istiyorum ama param yok, sermayesiz nasıl iş kurulur diye merak edenler için birkaç iş imkânından söz etmek yararlı olacaktır.

İş kuracak kadar büyük bir birikiminiz yok ama bir yerden başlamak istiyorsunuz, nasıl kurulur diyenler için işte size örnek bir yol. İş kurmak isteyen kişinin erkek olduğunu düşünelim. Eşine ya da annesinden el işi konusunda destek alıp bunu çevresine satabilir, zamanla ürünleri fotoğraflayarak satışlarını internete taşıyıp, arttırabilir. Çevresinde el işi yapacak bir, iki bayanla anlaşıp satışların çeşidini ve sayını fazlalaştırabilir. Bir müddet sonra bu işten kazandıkları ile toptancılardan belirli küçük ücrete sahip ama satış potansiyeli olan ürünleri alarak bunların satışına geçebilir. Sermayesiz nasıl iş kurulur demeyin, azimli ve kararlılığın sayesinde bunu başarabilmek mümkündür. Ya da küçük ücretler karşılığı pazarlama firmalarına üye olarak, pazarlamacı olabilirsiniz. Kendi işinin patronu olmak isteyen sermayesiz iş nasıl kurulur düşünmeden, bu yollarla ilgili yaratıcılığını kullanarak çok daha iyi fikirler üretebilirler.

Bir önceki yazımız olan Evde Yapılacak Mandal İşi başlıklı makalemizde evde çalışarak para kazanmak, evde iş ilanları ve evde iş imkanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: iş kurmak istiyorum ama param yok, kendi işimi nasıl kurabilirim, kendi işimi kurmak istiyorum ama param yok, kendi işimi nasıl kurarım, sermayesiz iş kurmak istiyorum, iş kurmak istiyorum param yok, parasız iş nasıl kurulur, hiç param yok iş kurmak istiyorum, param yok nasıl iş kurabilirim, parasız nasıl iş kurulur

Etiketler:, , , , ,


Yorum Yapınız.