Memur, Eleman, Personel İş İlanları - İş Başvuruları 2013 Eleman İlanları


Buradasınız: Ana sayfa - İş ilanları - Petlas İş Başvurusu

Petlas İş Başvurusu

Petlas İş Başvurusu

Dünyadaki gelişimlere paralel olarak değişen koşullara uyum sağlamak, aynı zamanda ileri teknoloji, küresel rekabet ve yeni fırsatları iş hayatına yansıtmak durumunda olduğumuzun bilincindeyiz.

Bunu başarabilmenin önde gelen koşullarından birisi de şüphesiz devamlı gelişime açık İnsan Kaynakları politikası uygulayarak, nitelikli personele sahip olmak, ve bu personelleri bünyesinde tutabilen, sürekli geliştiren bir kuruluş olarak rekabet avantajını elde etmektir. Bunun bilincinde olan bir Şirket olarak, teknolojiye yaptığımız büyük yatırımların yanında insan kaynağı ve entelektüel sermayemiz açısından da kendimizi gelecek yıllara hazırlamaktayız.

İnsan Kaynakları konusunda temel politikamız bugüne kadar yapılanları baz alıp, bundan sonraki yapılacak iyileştirme ve geliştirme çabaları ile yüksek performansa sahip bir takım oluşturmaktır.

İnsan Kaynaklarına ilişkin yürüttüğümüz amaçlara yönelik faaliyetler; modern yönetim esaslarının uygulandığı, dürüst, adil, istikrarlı ve çalışanlara huzur veren bir çalışma ortamı oluşturmak, üstün verimli ve yüksek iş tatminine haiz bir insan kaynağına sahip olmak, çalışanların yetiştirilip, organizasyonun kademelerinde yükselmelerini sağlayan bir kariyer yönetimi oluşturmak, uygun, tutarlı ve adil bir ücret yönetimi uygulamak ve mümkün olan en objektif yöntemle çalışanların performanslarını değerlendirmek ve ödüllendirmektir.

Hedefimiz lastik sektöründe bir Dünya markası olmaktır. Bizi bu hedefimize ulaştıracak yüksek performansa sahip bir takım oluşturduk ve bu hedefe doğru emin adımlarla ilerliyoruz. Bu çabamızda bizi destekleyecek ve takımımıza güç katacak yeni arkadaşlara her zaman gereksinimimiz olacaktır.

İnsan Kaynakları misyonumuz doğrultusunda eleman seçme sürecindeki temel amacımız, Dünyadaki küresel gelişme süreciyle bütünleşip, sektördeki en iyi “İnsan Kaynağına yani entelektüel sermayeye” sahip olmaktır. Geleceği kazanmanın yolu; potansiyelini tam olarak kullanmaya istekli, kendi amaçları ile Şirket amaçları arasındaki ilişkiyi kurabilmiş, gelişmeye ve geliştirmeye açık, nitelikli insan kaynağına sahip olmaktan ibarettir.

Şirketimize yapılan iş başvuruları İnsan Kaynakları Müdürlüğüne ulaşır ve değerlendirilir. Bu değerlendirme, görevin gerektirdiği niteliklerle adayların taşıdıkları nitelikleri karşılaştırmak suretiyle sözkonusu pozisyon için en uygun kişiyi seçme imkanı sağlamaktır. Böylelikle objektif ölçülere dayanan bir seçimle kişileri niteliklerine uygun doğru işlere yerleştirmeyi amaçlıyoruz. Adayların değerlendirilmesi; mülakatlar, çeşitli testler ve değerlendirme merkezi gibi yöntemler kullanılarak yapılır. Adaylar ilgili departman yöneticileri ve pozisyonun ilk amirleri ile de görüştürülürler, son karar İnsan Kaynakları Yöneticileri ve ilgili Yöneticilerin mutabakatı ile verilir.

Birlikte çalışacağımız kişilerde aradığımız nitelikler arasında; yenilikçi, kendini geliştiren, analitik düşünme,planlama ve organizasyon becerisine sahip, kendine güven duyan, motivasyonu yüksek, esneklik, dinamizm ve profesyonellik anlayışına sahip, müşteri odaklı, iletişime açık ve takım çalışmasına yatkın olma gibi özellikler ön plandadır.
Başvuru Yap

Bir önceki yazımız olan Tofaş Personel Alım İlanı İş Başvurusu başlıklı makalemizde Bursa tofaş iş başvuru formu, İstanbul tofaş iş başvuru formu ve tofaş hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: petlas iş başvurusu, kırşehir petlas iş başvurusu, petlas iş ilanları, petlas kırşehir iş başvurusu, kırşehir petlas iş başvurusu formu, kırşehir petlas başvuru formu, petlas iş başvurusu formu, petlas iş başvurusu kırşehir, kırşehir petlas eleman alımı, Petlas iş başvuru formu

Etiketler:, ,


Petlas İş Başvurusu için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 mikail afşar  yorumladı. 16:17 - 10 / 04 / 2013:

    yüzde 25 zihznsel ve ruhsal özürlüyüm sizden iş istiyorum.saygılarımla çok zor durumdayım


Yorum Yapınız.