Memur, Eleman, Personel İş İlanları - İş Başvuruları 2013 Eleman İlanları


Buradasınız: Ana sayfa - İşkur İlanları - Para vermeden Yapılacak işler Sermayesiz iş fikirleri

Para vermeden Yapılacak işler Sermayesiz iş fikirleri

,

Para vermeden Yapılacak işler Sermayesiz iş fikirleri 

Olaki bir başarısızlık söz konusu olursa lütfen yılmayın. Nerede yanlış yaptığınızı düşünün. Doğruyu araştırın ve analiz etmeyi hesap yapmayı öğrenin. Kendinizi eleştirin ama yeri gelincede illa ki övün ve övünün. Hayatımda yaptığım hiçbirşey ile övünmedim ama şimdi yaptığım işle övünüyorum ve daha dik yürüyorum. Anlatmaya çalıştığım herşeyin ilk başta motivasyonla başladığı. Kendinizi çok iyi motive edin.

para-vermeden-yapilacak-isler-sermayesiz-is-fikirleri.jpgÇok kısa bir örnek vereceğim belki size bir iş fikri bile olabilir. Komşumuz bir gün bana internetten evlerde kullanılan yer sofraları için sofra bezi araştırmamı rica etti. Kıramadım araştırdık bulduk bir kaç firma telefonlarını aldı fiyatlarını araştırmış ve ilk parti olarak 100 adet sofra bezi geldi. Fiyat mı ? 100 tl tanesi bir lira. Toptancıya durumu anlatmış oda abla sana 1,5 tl olan fiyatı bu yüz tane için 1 lira yapalım demiş buda ayrı bi güzel. O toptancı çok dua aldı daha sonra  Neyse 100 adet sofra bezi 3-4 günde bitmiş tanesi 2,5 liradan. Komşumuz her eve 1 tane satabilir miyim diye hesap ederken genelde evlerde; “çok çabuk kirleniyor 3-4 tane olsun” mantığıyla alımlar yapılmış ki bu ablamız çocuklarının eski defterlerinden birinde tuttuğu hesaba göre 4 ay gibi bir sürede 3000 e yakın sofra bezi satmış. Kendine öyle bi güveni geldi ki sormayın. mutluluğuna ise diyecek söz bile yok.

iş fikirleri hakkında yorum yapabilirsiniz.

http://www.elemanisilanlari.org

Bir önceki yazımız olan 2013 THY Teknisyen Alımları Başvuru başlıklı makalemizde 2012 tarim teknisyenliği memur başvurusu ne zaman, 2013 THY Teknisyen Alımları Başvuru ve konya türk hava yolları iş başvurusu formu hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: sermayesiz işler 2013, ne iş yapabilirim 2013, sermayesiz iş fikirleri 2013, sermayesiz yapılacak işler 2013, sermayesiz iş fikirleri, evde ne iş yapabilirim, evde ne iş yapabilirim 2013, 2013 iş fikirleri, yapilacak isler 2013, ne iş yapmalı 2013

Etiketler:, , , , , , , , , ,


Yorum Yapınız.