Memur, Eleman, Personel İş İlanları - İş Başvuruları 2013 Eleman İlanları


Buradasınız: Ana sayfa - İş ilanları - Eminevim İş Başvurusu 2013

Eminevim İş Başvurusu 2013

Eminevim İş Başvurusu 2013

Eminevim Türkiye genelinde çeşitli pozisyonlarda işe alımlar gerçekleştirecektir. Eminevim’de kaliteli bir çalışma hayatına adım atmak için başvuruda bulunabilir, çevrenizde sevdiklerinizle ilanımızı paylaşabilirsiniz.

İŞE ALIMLARIN YAPILACAĞI BAŞLICA İLLER: 
İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası, Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Balıkesir, Batman, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Sakarya, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR:
SATIŞ UZMANI (REF: SU) – SATIŞ PERSONELİ (REF: SP) – AHENK İSTANBUL PROJESİ İÇİN SATIŞ UZMANI (REF: Aİ) – MİMAR (REF: MİM) – İŞE ALIM UZMANI (REF: İK) –BAKIM TEKNİKERİ (REF: BT)

BAŞVURULAR:
Referans kodu ve hangi il için başvurulduğu belirtilmelidir.
Başvuruların [email protected] adresine veya 0216 651 95 11 numaralı faksa yapılması rica olunur. Ayrıca aranılan pozisyonlar için başvuru şartlarını ve tüm ilanlarımızı görmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Evde Dikiş Nakış İşleri İşleri Yapmak Satmak Para Kazanmak başlıklı makalemizde evde dikiş işi, evde dikiş işi yaparak para kazanmak ve evde nakış işi yapmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: eminevim iş başvurusu, eminevim iş ilanları, cv@eminevim com tr, eminevim çalışan maaşları, eminevim personel maaşları, eminevim eleman alımı, emin evim iş başvurusu, eminevim iş ilanı, emin evim iş ilanları, eminevim elazığ şubesi

Etiketler:, , ,


Yorum Yapınız.