Memur, Eleman, Personel İş İlanları - İş Başvuruları 2013 Eleman İlanları


Buradasınız: Ana sayfa - Haber - Memurların fazla mesaisi ve ek ödemesi verilecek

Memurların fazla mesaisi ve ek ödemesi verilecek

Memurların fazla mesaisi ve ek ödemesi verilecek

Kamu çalışanlarının 666 Sayılı Kanun KHK ile ellerinden alınan hakları geri verilİyor.

 

Büro Memur-Sen’in İstanbul’dan Ankara’ya yürüme eylemi ses getirdi.

Kamu çalışanlarının mali haklarını düzenleyen 666 Sayılı KHK ile kamu çalışanlarının kesilen fazla mesai ücretleri, ek ödemeleri ve ikramiyelerinin geri verilmesi için Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı Hacı Bayram Tonbul ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, bir araya geldi.
Memur-Sen Genel Başkanı Ahmet Gündoğdu, kararnamenin ardından kamu çalışanlarının mağdur olduğunu, ellerinden alınan hakların geri verilmesi gerektiğini söyledi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı  Faruk Çelik, Adalet Bakanlığı, SGK, İş-Kur, Maliye Bakanlığı gibi kurumlarda ve KİT’lerde fazla mesai ücretlerinin ödenmesi, fazla mesai ücretinin ödenmesine ilişkin 6 aylık süre sınırlamasının kaldırılması için talimat verdi.

Bir önceki yazımız olan T-Bank Personel Alımı- İş Başvurusu başlıklı makalemizde T-Bank açık pozisyonları, T-Bank eleman Alımı ve T-Bank İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: memur mesailerinde son durum, memur mesaileri verilecekmi, mesailer geri gelecek mi, memurlara fazla mesai verilecekmi, memurmesailerindesondurum, mesai ücretleri verilecek mi, mesai ücretleri geri verilecek mi, fazla mesai geri gelecek mi, memurlara verilecek mesai, fazla mesai geri geldi

Etiketler:, ,


Yorum Yapınız.