Memur, Eleman, Personel İş İlanları - İş Başvuruları 2013 Eleman İlanları


Buradasınız: Ana sayfa - Haber - Kefilsiz, Gelir Belgesiz Tüketici Kredisi veren Bankalar

Kefilsiz, Gelir Belgesiz Tüketici Kredisi veren Bankalar

Kefilsiz, Gelir Belgesiz Tüketici Kredisi veren Bankalar

Kredi veren neredeyse her banka kefil, gelir belgesi ya da teminat istiyor. Bu durumda sigortalı bir işte çalışmayan, kefili bulunmayan veya teminat gösterebilecek herhangi bir varlığı olmayanlar kredi alamıyor. Ancak, bu durumun bazı istisnaları da bulunmaktadır. Yani teminatsız, gelir belgesiz, ve teminatsız kredi almak mümkün. Fakat bunun için de bankaların bazı şartları bulunmaktadır. Eğer bu şartları sağlarsanız kredi almanız mümkün olacaktır.

Borç ödemek için ihtiyaç kredisi, taşıt almak için taşıt kredisi, konut alımı için konut kredisi veya benzeri kredilere çeşitli sebeplerle ihtiyaç duyabilirsiniz. Kredi almak gerektiğinde bankalara kredi talebinde bulunuyor olabilirsiniz, ama sürekli olumsuz cevap alıyorsanız, özellikle çalışmayan, öğrenci veya ev hanımları için kredi almak oldukça zor bir durum haline gelmiş Bu durumu kendinize sıkıntı etmeyin bu durumun istisnası, kefilsiz gelir belgesiz kredi almak sizin içinde mümkün.

Kredi almak için yapılması gereken öncelikle geçmiş dönemlerde kredi alınmışsa kredi taksitlerinin tam zamanında ödenmiş olması, kredi kartı kullanılmakta ise en az asgari ödemelerin ödeme tarihi geçmeden yapılmış olması gerekiyor. Hiç kredi kartı kullanmamış ya da kredi almamış bir kişinin gelir belgesi ya da kefil göstermeden kredi alması zor olsa da, kredi kartı bulunan kişilerin kredi alabilmek için puanı daha yüksek olacağından şansı daha fazla bulunmaktadır. Bu şartları sağlarsanız kefilsiz ve gelir belgesiz kredi almanız mümkün olacaktır. Bunlara bir örnek vermek gerekirse Denizbank’ın ihtiyaç kredisi. Telefon ya da internet aracılığıyla da yapabileceğiniz ön başvuruyla alabileceğiniz kredi miktarını öğrenebiliyorsunuz. Denizbank sizden kefil talep etmiyor*, kredi vermek için teminat göstermenizi de istemiyor*, çalıştığınıza yada geliriniz olduğuna dair gelir belgesi de istemiyor*. İstediği tek şey internet ya da sms aracılığıyla TC. kimlik numaranızı yazarak ön başvuru da bulunmanız. Ön başvuru sonrası banka size alabileceğiniz kredi miktarını söyledikten sonra, telefonunuza sms ile gelen kredi miktarını alabilmek için herhangi bir Denizbank şubesine kimlik belgesi, adres ve isminizde 1 adet fatura ve mesai saatleri içerisinde bu şekilde giderek kredinizi hemen alabilirsiniz. Kefilsiz gelir belgesiz kredi alabileceğiniz bu banka diğer bankalara oranla daha yüksek faiz oranı uyguluyor. Risk yüksek olunca faiz oranı da biraz fazla olabiliyor. Kredinizi kefilsiz ve gelir belgesi olmadan kullanabilir ve taksitleri ödeyerek rahatça kredinizi tamamlayabilirsiniz.

* Denizbank gerekli gördüğü durumlarda kefil ve ek belge isteme hakkına sahiptir. Onaylanmış kredilerin kullandırılması için nihai karar Denizbank’a aittir.

Bir önceki yazımız olan T-Bank Personel Alımı- İş Başvurusu başlıklı makalemizde T-Bank açık pozisyonları, T-Bank eleman Alımı ve T-Bank İş Başvuru formu hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: sms ile kredi veren bankalar, sms kredi veren bankalar, ev hanımlarına kredi veren bankalar, Kefilsiz kredi, ev hanımlarına kredi veren bankalar 2013, şartsız kredi, calismayana kredi, çalışmayan ev hanımlarına kredi, kefilsiz gelir belgesiz kredi, gelir belgesi olmadan kredi

Etiketler:,


Yorum Yapınız.