Memur, Eleman, Personel İş İlanları - İş Başvuruları 2013 Eleman İlanları


Buradasınız: Ana sayfa - Eleman - Tatil Sepeti Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanı

Tatil Sepeti Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanı

Tatil Sepeti Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanı

Son günlerde havaların ısınmasıyla hareketlenen turizm sektörü ile birlikte bu alanda yapılan personel eleman alımları da hızlandı. Türkiyenin en büyük 13 tur operatörünün satış acentesi durumunda bulunan TatilSepeti.com her yıl 5 milyonun üzerinde müşterisine tatil seçininde rol oynamaktadır.

Personel eleman alımı ilanlarını kariyer.net üzerinden yayınlayan tatil sepeti, bugün itibariyle , engelli çağrı merkezi müşteri temsilcisi, rezervasyon elemanı ve müşteri temsilcisi gibi 13 farkılı iş ilanı ile personel işçi alımı yapmaktadır. Söz konusu iş ilanlarına internet üzerinden yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sağlık Personeli Aile Danışmanı Olabilecek mi? başlıklı makalemizde Sağlık Personeli Aile Danışmanı Olabilecekmi? hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: tatil sepeti iş ilanları, tatil sepeti çalışanları, tatil sepeti iş başvurusu, tatil sepeti, samsun makro market is İlanlari sayfasi, okulda calısanlara kadura, tatil sepetinde iş imkanı, okulda calısana kadura, tatıl koylerınde elemanalımı, tatil sepeti iş ilanı

Etiketler:, , , , , , , , ,


Yorum Yapınız.