Memur, Eleman, Personel İş İlanları - İş Başvuruları 2013 Eleman İlanları


Buradasınız: Ana sayfa - Eleman - Osmaniye Orman İşletmesi Eski Hükümlü Beden İşçisi Alımı

Osmaniye Orman İşletmesi Eski Hükümlü Beden İşçisi Alımı

Osmaniye Orman İşletmesi Eski Hükümlü Beden İşçisi Alımı

Bu işgücü istemi, İŞKUR‘un OSMANİYE İL MÜDÜRLÜĞÜ biriminden ilan edilmiştir.
OSMANİYE ORMAN İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ

Son Başvuru Tarihi : 23 Mart 2011

Yayınlanma Tarihi : 14 Mart 2011, Sayı : 206166

Genel Şartlar ve Notlar

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE; GENEL ŞARTLAR – Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. – Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. – Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. – Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. – Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. – Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Meslek Bilgileri

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi

Öğrenim Bilgileri

En Az Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğrenim Seviyesi Ortaöğretim (Lise ve Dengi)

Sınav Bilgileri

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP94 1

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :BAHÇE, KADİRLİ, OSMANİYE MERKEZ, DÜZİÇİ, HASANBEYLİ, SUMBAS, TOPRAKKALE

Diğer Bilgiler

İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 2
İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli

Bir önceki yazımız olan Pasabahce Personel Alımı-Eleman Alımı-İş Başvuru başlıklı makalemizde eleman alımalrı, pasabahce ve paşabahçe iş hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: eski hükümlü iş ilanları 2013, kadirli orman işletme müdürlüğü işçi alımı, kadirli orman işletme müdürlüğü işçi alımı 2013, osmaniye iş ilanları 2013, osmaniye orman işletme müdürlüğü işçi alımı 2014, hükümlü işçi alımı 2013, kadirli orman işletme müdürlüğü işçi alımı 2014, orman işçisi alımı 2013, iskur orman isletme osmaniye, hükümlü iş ilanları 2013 bursa

Etiketler:, ,


Yorum Yapınız.