Memur, Eleman, Personel İş İlanları - İş Başvuruları 2013 Eleman İlanları


Buradasınız: Ana sayfa - Banka Alımları - TEB Türk Ekonomi Bankası Personel Alımı

TEB Türk Ekonomi Bankası Personel Alımı

TEB Türk Ekonomi Bankası Personel Alımı

TEB Yani açılmı Türk Ekonomi Bankası son yıllardaki ataklarıyla adından çok söz ettirdi.
Fortis ile güçlerini birleştikten sonra her yıl hızla büyümeye devam eden Teb’in 600’ü aşkın şubesi, 1000’e yakın ATM si ve 10.000 üzerinde çalışanı ile en saygın ve güvenilir bankalardan biri olmayı başarmıştır.
Teb Bankası yaklaşık olarak 3.000.000 bireysel 500.000 bin tüzel müşteriye hizmet vermektedir.
Siz de Yukarıda özelliklerini belirttiğimiz saygın bir kurumda iş sahibi olmak için yazımızı okuyarak güzel bir adım atmış olursunuz.

Teb’de kariyer yapmak için Tebdekariyer.com sitesini ziyaret ederek fikir sahibi olabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz.

Tebdekariyer.com sitesinde verilen mesajlar;

Bizi Keşfetmeye Hazır mısınız ?
Biz bir takımız ;

Bizi Yarınlara taşıyacak ve rekabet ortamında farklılaştıracak özelliklere sahip olmak için hep birlikte çalışıyor, profesyonel yönetim anlayışı ile sorumluluklarımızı paylaşıyoruz.

Müşteri Odaklıyız;

Sürdürülebilir rekabet gücümüzü farklılaşmak üzerine kuruyoruz. Yarının dünyası ile bugünden bağ kurarak değişimi birlikte başlatıyoruz.  Yenilikcilik – Yaratıcılık ile fark yaratıyoruz.

Fırsat Sunarız;

Dinamik yapımız sayesinde çalışanlarımızın en uygun görevlerde çalışmalarını, “doğru işe doğru insan” yaklaşımıyla her zaman daha ileriye gitmelerini sağlıyoruz.

Deneyimliyiz;
Sağlamlık, Saydamlık ve Saygınlık ilkelerimiz ile kurulduğumuz 1927 yılından bugüne kadar finans sektörünün en saygın kurumlarından biri olmaya devam ediyoruz.

Teb’in Kariyer.net sitesinde 27.04.2013 tarihi itibari ile yayınladığı son 3 ilan;

 

Kurumsal Bankacılık Portföy Yönetici/Yönt. Yard.
İş Analisti / Hazine
DİREKT SATIŞ TEMSİLCİSİ-ANKARA

Yukarıdaki pozisyonlar dışında açık pozisyonları görmek isterseniz www.tebdekariyer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu Eleman İlanı başlıklı makalemizde bddk uzman yardımcısı sınavı ve bddk uzman yardımıcı alım ilanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: tebdekariyer com, yhs-per_001, teb iş ilanları, www tebdekariyer com, teb staj başvurusu, adana teb bankası personel alımı, teb memur alımı, adana teb staj bavurular, adana banka personel alımı, tebin staj sartlari

Etiketler:,


Yorum Yapınız.