Memur, Eleman, Personel İş İlanları - İş Başvuruları 2013 Eleman İlanları


Buradasınız: Ana sayfa - Banka Alımları - Odeabank Şubeleri ve ATM Listesi İstanbul Ankara İzmir

Odeabank Şubeleri ve ATM Listesi İstanbul Ankara İzmir

Odeabank Şubeleri ve ATM Listesi İstanbul Ankara İzmir

 

Odeabank tüm şubelerini ve ATM listesini bu sayfamızdan görebilirsiniz. Türkiye’de faaliyetine başlayan Odeabank İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve diğer tüm illerde şubelerini adres ve telefon numaralarıyla birlikte buradan öğrenebilirsiniz. Ayrıca Odeabank ATM’lerinin de adreslerini buradan öğrenebilirsiniz.

Odeabank şubeleri ve ATM adresi için aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra ne aramak istiyorsanız onu işaretleyip (Şube veya ATM) sonrasında hangi il ve ilçede sorgulama yapmak istiyorsanız onu seçmelisiniz.

Odeabank Şube ve ATM Listesi

Bir önceki yazımız olan Garanti Bankası Personel Eleman İşçi Alımı İş İlanları 2013 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Gelen Aramalar: odeabank atm, odeabank, odea bank atm, odeabank hangi illerde var, odeobank ankara şubeleri, odea bank atmleri, odea bank atm istanbul, odeabank atm ankara, odeobank izmir şubeleri, odea bank bankamatik

Etiketler:, ,


Odeabank Şubeleri ve ATM Listesi İstanbul Ankara İzmir için yapılan yorumlar : 1 Yorum yapıldı


  1. 1 Gülşah Çekin  yorumladı. 17:24 - 23 / 02 / 2013:

    Merhaba ben Gülşah;
    1992 dogumluyum İstanbul üniversitesi 2. sınıf öğrencisiyim Halk bankası genel müdürülüğünde 3 ay kadar çalıştım bankanın taşınması sebebiyle işten ayrıldımkariyerimi bankanız nezdinde tamamlamak istiyorum.

    Saygılar
    Gülşah Çekin


Yorum Yapınız.