Memur, Eleman, Personel İş İlanları - İş Başvuruları 2013 Eleman İlanları


Buradasınız: Ana sayfa - Banka Alımları - Odea bank hangi ülkenindir, patronu kim?

Odea bank hangi ülkenindir, patronu kim?

Odea bank hangi ülkenindir, patronu kim?

Odeabank yakın zamanda ilk şubesini İstanbulda hizmete girmesi beklenen bankadır. Herkesin bildiği gibi bankaların işlem yapabilmesi için BDDK’nın onayından geçmesi gerekmektedir. Ortalama 10 seneden bu yana birden fazla banka onay almaya uğraşsa da onay verilmiştir. 10 yıllık beklemenin ardından ilk BDDK’nın onayını alan banka Odeabank oldu.

Odea-bank-hangi-ulkenindir-patronu-kim

Odeabankın sahibi kim? Odeabank hangi ülkenin bankası?

Hülya Avşar ile tanıtımlara başlayan Odeabank Lübnanlı Bank Audi Grubu’na aittir. 1 Kasım 2012 tarihinde ilk şubesiyle İstanbul ilimizde hizmet vermeye başlayan Odeabank şimdide yurt geneline yayılmayı hedefliyor. Pardon ne bank Odeabank sloganıyla piyasaya girmeyi hedefleyen Odeabank ülkemiz insanına istihdam kapısı olacak kuruluşlardan birisi haline gelmeyi hedefliyor.

Bir önceki yazımız olan Ziraat Bankası 2 Yıllık Mezun Personel Alımları 2013 başlıklı makalemizde 2 yıllık mezun Ziraat Bankası personel alımları, Banka Personel Alımları ve Banka Sınavları hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: odea bank kimin, odeabank kimin, odeabank kime ait, odea bank sahibi kim, odea bank hangi ülkenin, odeobank kimin, odea bank kime ait, odeo bank kimin, hangi banka kime ait, odea bank sahibi

Etiketler:, , , , , ,


Yorum Yapınız.