Memur, Eleman, Personel İş İlanları - İş Başvuruları 2013 Eleman İlanları


Buradasınız: Ana sayfa - Banka Alımları - Albaraka Türk Personel Alımı İş İlanları Eleman Alımı

Albaraka Türk Personel Alımı İş İlanları Eleman Alımı

Albaraka Türk Personel Alımı İş İlanları Eleman Alımı

2012 yılında yaşanan çaplı krizden sonra bankacılık sektöründeki büyüme sürüyor. 2013 yılında da çok personel alımı yapılacağının sinyalini veren yeni yayınlamaya devam ediyor. Faizsiz bankacılık sektörünün önemli isimlerinden birisi olan Albaraka Türk Katılım Bankası tarafından personel eleman alımı yapılacak.

Yayınlanan iş ilanı kapsamında ,Engelli personel,mühendis,yönetici,genel başvuru ,bilişim uzmanı ve çeşitli pozisyonlar için personel alınacaktır. Yayınlanan ilanlara kariyer net ve yenibiris üzerinden ulaşabilir ve iş başvuru formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz.

İnsan Kaynakları Sektörünün ilki özelliğini taşıyan Albaraka Türk, kurumsallaşmış organizasyon yapısı, özlük hakları ve eğitim imkanlarıyla, hem yeni mezunlar hem de profesyonel kadrolar tarafından tercih edilmektedir.

Bankamızın İnsan Kaynakları politikası; sağlıklı bir iş ortamı oluşturmak, ekip çalışmasını geliştirmek, eğitim programlarıyla personelin gelişmesine imkan vermek, bir ücret sistemi uygulamak, her pozisyonda kalifiye ve verimli personel etmek esaslarına dayanmaktadır.

Personelin %78’i Yüksek Okul mezunu olup, yaş ortalaması 32 dir.

İşe Süreci Albaraka Türk’e yardımcı personel pozisyonu haricindeki iş başvurularında bulunanlarda şu özellikler aranmaktadır.

* Yüksekokul mezunu olmak. (Bankacılığa bölümler)
* 28 yaşını aşmamış olmak.
* Askerlikle ilişiği olmamak. (erkek adaylar için)

özelliklere sahip olan adaylar, personel ihtiyacı olduğu zaman, genel kültür ve meslekî sorulardan oluşan sınava alınırlar, sınavda başarılı olan adaylar mülakata davet edilirler. Mülakat sonucuna göre adaylar talip oldukları pozisyonun özelliklerine göre değerlendirilirler.

Eğitim İmkanları
Albaraka Türk’te çalışmaya başlayan her personele öncelikle Bankamızı tanımaya yönelik eğitime tâbi tutulurlar. Sonraki dönemlerde ise meslekî bilgilerin verildiği eğitimlere yönlendirilirler.

Yaklaşık yılın yarısında daha çok yetkili personeli kapsayan dershane eğitimleri uygulanmaktadır.

Eğitim programının içeriği, personelin sorumluluğu ve kariyer planlaması dikkate alınarak belirlenmektedir.

Özlük Hakları
Personelimizin, aylık maaşının haricinde senede üç tane ikramiye alma hakkı vardır. Ayrıca evlilik yardımı, doğum yardımı, giyim yardımı, yabancı dil (İngilizce) tazminatı, yol ve yemek yardımı gibi sosyal yardımlar bulunmaktadır.

Bankamız, SSK’ya ek olarak anlaştığı özel bir sigorta şirketi vasıtasıyla, personelin herhangi bir hastane/doktorda yaptığı sağlık harcamalarını belirli limitler dahilinde karşılanmasını sağlar. Sağlık sigortası eş ve çocukları da kapsamaktadır.

Kariyer İmkanları
Albaraka Türk’te Personel Yönetmeliği’nde belirtilen süreyi dolduran her personel terfi sınavlarına katılabilir. Terfi sisteminde; açılan sınavda başarılı olmak, performans değerlendirmelerinde başarılı bulunmak, disiplin yönünden terfie engel bir durumu olmamak şartları aranmaktadır. Ayrıca personelin aldığı eğitimler de terfilerde göz önünde bulundurulmaktadır.

Sosyal İmkanlar 
Personelimiz arasında dostlukların pekişmesi ve takım ruhunun gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, geziler, yemek davetleri ve spor turnuvaları düzenlenmektedir.

Staj İmkanı
Bankamızda Ticaret Meslek Lisesi ve Yüksek Okul öğrencilerinin zorunlu stajlarını yapmalarına ihtiyaçlar ölçüsünde imkan sağlanmaktadır. Genel Müdürlük ve Şubelerimizde staj yapmak isteyen adayların şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.

Açık Pozisyonlar için TIKLAYINIZ..

Bir önceki yazımız olan Vakıfbank Memur Alımı Personel Alımı 2013 başlıklı makalemizde 2013 banka eleman alımları, 2013 banka personel alımları ve banka memur alımı 2013 hakkında bilgiler verilmektedir.

Gelen Aramalar: eleman, albaraka personel alımı 2013, albaraka türk personel alımı 2013, bankalara engelli personel alımı 2013, bankalara iş nasıl baş vurulur 2014, banka engelli personel alımı 2013, ziraat bankası elektronik mühendis alımı 2013, albaraka türk güvenlik görevlisi alımı, emniyete bekçi alımı yaş ortalaması, eleman ihtiyacı yeni ilanlar

Etiketler:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


Albaraka Türk Personel Alımı İş İlanları Eleman Alımı için yapılan yorumlar : 2 Yorum yapıldı


  1. 1 burcu  yorumladı. 23:56 - 07 / 03 / 2013:

    Personel alimi olduguna inanmiyorum 5 yillik bankaciyim 1 yildir issiz olup hicbir mulakat ya da sinav cagrisinda bulunan kurum olmadi :( 5 yillik deneyim,universite,kurslar hepsi mevcut dqha ne isteniyor anlamis degilim..

  2. 2 aylin  yorumladı. 13:22 - 16 / 03 / 2013:

    amacim ciddi arkadaslik bir yva kurmak 00359896944317


Yorum Yapınız.